+38 050 490 80 07

приймання замовлень

з 10:00 до 21:00

Безкоштовна доставка

Протягом 1 години по Харкову
для замовлень на суму від 500 грн*

приймання замовлень

з 10:00 до 21:00

без вихідних

Дорогий друг!Ми дуже вдячні Вам за те, що зайшли на наш сайт і сподіваємось, що виправдаємо Ваші очікування, запропонувавши Вам саме те, що Ви шукаєте.

Замовлення їжі додому – це завжди ризик. Адже дуже складно бути на 100% впевненим у тому, що привезена їжа буде справді такою смачною та красивою, як обіцяє компанія-продавець телефоном. Ми завжди змушені довіритися службі доставки, купуючи трішечки «кота в мішку». І, погодьтеся, дуже неприємно отримати в результаті холодну піцу або роли, що розвалилися. Довіра. Як складно її заслужити і як легко втратити.

Поэтому 1-й нашої роботи:

Ми завжди дивимося на нашу продукцію очима наших покупців, тобто. Вашими очима. Ми завжди запитуємо себе: що б Я відчув, отримавши цю піцу або ці суші.

Принцип 2-й:

Кожне замовлення для нас унікальне. Замовили Ви на 500 грн або на 1000, їхати до Вас 1 км або 20 ніяк не повинно відбиватися на якості.

Ми сподіваємося, що Ви, як і ми трохи гурмани. Що піца для Вас – це не просто великий круглий гарячий бутерброд, суші – не просто рис з рибою. Що наша продукція для Вас не просто їжа, а насамперед – ЗАДОВОЛЕННЯ. А задоволення може затьмаритися будь-якою дрібницею. 

Тому 3-й принцип нашої роботи:

Ми просто не маємо права працювати на 4 або навіть на 5 з мінусом. Лише «на 5»!

Наша робота для нас не просто бізнес, а ще й чудова можливість піднімати Ваш настрій. Докладніше на сторінці АКЦІЇ. 

Наш 4-й принцип:

Даруємо подарунки

Згуртована команда професіоналів, найсвіжіші продукти, сумлінні співробітники, ввічливі швидкі кур'єри... А які БАНАЛЬНОСТІ ще знаєте Ви?

Наш 5-й принцип:

Говоримо про себе лише ділом.

Блюдо «Маргарита, ∅ 25» додано до Вашого замовлення!